Rendl R13182 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, bílá, stmívání TRIAC
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13182 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Stmívání TRIAC
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 12, 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | 1020 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 38 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 1500 mm |
| Průměr: | 56 mm |
| Výška: | 160, 160+1162 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13940 - LED lustr Stig 6,8W, 3000K, 466lm, 34°, Ø120, černá
skladem u dodavatele 68 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R12718 - LED lustr Pesante 40W, 3000K, 3340lm, eloxovaný hliník
skladem u dodavatele 37 ksdodaní 2-14 dní
4 860 Kč
Rendl R12992 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, černá/zlatá
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R12493 - LED lustr Bogard 5W, 3000K, 350lm, 40°, matná černá
skladem u dodavatele 21 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R12990 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, bílá
skladem u dodavatele 54 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13184 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, černá/zlatá, stmívání TRIAC
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 555 Kč
Rendl R12991 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, zlatá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R12458 - LED lustr Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø100, bílá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R12719 - LED lustr Pesante 40W, 3000K, 3340lm, černá
skladem u dodavatele 9 ksdodaní 2-14 dní
4 860 Kč
Rendl R13652 - LED lustr Bellini 5W, 3000K, 475lm, 30°, Ø150, černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 74 ksdodaní 2-14 dní
4 140 Kč




























































