PREZENT 45132 - LED lustr VASCO 24W, 4000K, 1750lm, Ø425, chrom/bílá/šedá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.45132 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Barva: | šedá, bílá, chrom-lesklý |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 24, 24 W |
| Světelný tok: | 1750 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 425 mm |
| Šířka: | 425 mm |
| Výška: | 1000 mm |
| Hloubka: | 425 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 45131 - Stropní LED svítidlo VASCO 32W, 4000K, 2400lm, Ø525, bílá/šedá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
1 474 Kč
PREZENT 45130 - Stropní LED svítidlo VASCO 24W, 4000K, 1750lm, Ø425, šedá/bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
1 064 Kč



























































