SPECTRUM WOJ+14640 - LED žárovka E27 GLS COG 3,8W, 4000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14640 |
Dostupnost:
Skladem 6 ks
ihned k odeslání Dalších 13316 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 13316 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva: | čirá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 3, 8 W |
| Světelný tok: | 806 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 50000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 25000 |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 60 mm |
| Hloubka: | 106 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14639 - LED žárovka E27 GLS COG 3,8W, 3000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladem 13 ksihned k odeslání
70 Kč
SPECTRUM WOJ+14641 - LED žárovka E27 GLS COG 3,8W, 6000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladem 8 ksihned k odeslání
70 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+14654 - LED žárovka E27 COG 4W, 1800K, 340lm, 300°
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
32 Kč
SPECTRUM WOJ+14337 - LED žárovka G45 E27 230V 4W 4000K 410lm 300° COG mléčná
Skladem 7 ksihned k odeslání
24 Kč
Spectrum WOJ+14490_A60 - LED žárovka E27 20W, 6000K, 2045lm, 220°
Skladem 10 ksihned k odeslání
85 Kč
Spectrum WOJ+13271_4.9W - LED žárovka E27 A60 230V 4,9W 3000K 450lm 270°
Skladem 6 ksihned k odeslání
24 Kč
SPECTRUM WOJ+14459_4.9W - LED žárovka vintage A60 E27 230V 4,9W, 2400K, 490lm, COG
skladem u dodavatele 1945 ksdodání 3-7 prac. dní
40 Kč
SPECTRUM WOJ+14664 - LED žárovka E27 GLS COG 6,8W, 4000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladem 9 ksihned k odeslání
118 Kč
Spectrum WOJ+14599_3PACK - LED žárovka E27, COG 7W, 2700K, 770lm, 300°
Skladem poslední kusihned k odeslání
87 Kč
SPECTRUM WOJ+13909_220ST - LED žárovka E27 A60 230V 11,5W 6000K 1200lm 220° 60x112mm SPECTRUM
Skladem 7 ksihned k odeslání
33 Kč
Spectrum WOJ+14249_A60 - LED žárovka E27 18W, 4000K, 1800lm, 220°
skladem u dodavatele 4114 ksdodání 3-7 prac. dní
56 Kč
SPECTRUM WOJ+13897 - LED žárovka E27 A60 230V 7W 4000K 610lm 270° 60x108mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
28 Kč




























































