SPECTRUM WOJ+14688 - LED žárovka GU10 230V, 4W, 4000K, 360lm, 38°, černá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14688 |
Dostupnost:
Skladem poslední 3 ks
ihned k odeslání Dalších 4409 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 4409 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Patice: | GU10 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 4 W |
| Světelný tok: | 360 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 38 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 50 mm |
| Hloubka: | 57 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14687 - LED žárovka GU10 230V, 4W, 3000K, 360lm, 38°, černá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
40 Kč
SPECTRUM WOJ+14690 - LED žárovka GU10 230V, 6W, 3000K, 480lm, 38°, černá
Skladem 7 ksihned k odeslání
36 Kč
SPECTRUM WOJ+14691 - LED žárovka GU10 230V, 6W, 4000K, 480lm, 38°, černá
skladem u dodavatele 3007 ksdodání 3-7 prac. dní
36 Kč
Mohlo by vás zajímat
Spectrum WOJ+14717 - LED žárovka GU10 230V, 3/5/7W, 2700/4000/6000K, 38°, 650lm
Skladem poslední kusihned k odeslání
60 Kč
SPECTRUM WOJ+13265 - LED žárovka GU10 230V 6W SMD 3000K 500lm 120°
Skladem 105 ksihned k odeslání
21 Kč
SPECTRUM WOJ+14093 - LED žárovka GU10 230V 6W, 4000K, 530lm, 45°
Skladem 11 ksihned k odeslání
32 Kč
SPECTRUM WOJ+13258_9W - LED žárovka GU10 230V 9W SMD 4000K 840lm 110°
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
62 Kč
SPECTRUM WOJ+14094 - LED žárovka GU10 230V 6W, 6000K, 560lm, 45°
Skladem 13 ksihned k odeslání
32 Kč
SPECTRUM WOJ+14092 - LED žárovka GU10 230V 6W, 3000K, 500lm, 45°
Skladem 14 ksihned k odeslání
32 Kč
SPECTRUM WOJ+14105 - LED žárovka GU10 230V 6W SMD 10° 6000K 500lm
Skladem 9 ksihned k odeslání
82 Kč
SPECTRUM WOJ+14104 - LED žárovka GU10 230V 6W SMD 10° 4000K 480lm
Skladem 9 ksihned k odeslání
82 Kč
SPECTRUM WOJ+13269 - LED žárovka GU10 230V 1,5W SMD 6000K 130lm 120°
Skladem 7 ksihned k odeslání
17 Kč
SPECTRUM WOJ+14700 - LED žárovka GU10 230V, 4,5W, 4000K, 380lm, 45°
Skladem poslední kusihned k odeslání
31 Kč



























































