SPECTRUM WOJ+14563 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 12W, 3000K, 45°, 1050lm
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14563 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 1855 ksdodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Patice: | GU10 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 12 W |
| Světelný tok: | 1200, 1050 lm |
| Životnost LED: | 50000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 45 ° |
| Průměr: | 111 mm |
| Hloubka: | 74 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14560 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 10W, 3000K, 20°, 800lm
skladem u dodavatele 453 ksdodání 3-7 prac. dní
211 Kč
SPECTRUM WOJ+14561 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 10W, 4000K, 20°, 850lm
skladem u dodavatele 591 ksdodání 3-7 prac. dní
164 Kč
SPECTRUM WOJ+14564 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 12W, 4000K, 45°, 1100lm
skladem u dodavatele 3014 ksdodání 3-7 prac. dní
141 Kč
SPECTRUM WOJ+14565 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 12W, 6000K, 45°, 1100lm
skladem u dodavatele 1240 ksdodání 3-7 prac. dní
211 Kč
SPECTRUM WOJ+14566 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 10W, 3000K, 20°, 800lm, černá
skladem u dodavatele 432 ksdodání 3-7 prac. dní
164 Kč
SPECTRUM WOJ+14567 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 10W, 4000K, 20°, 850lm, černá
skladem u dodavatele 1206 ksdodání 3-7 prac. dní
211 Kč
SPECTRUM WOJ+14568 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 12W, 3000K, 45°, 1050lm, černá
skladem u dodavatele 1549 ksdodání 3-7 prac. dní
164 Kč
SPECTRUM WOJ+14569 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 12W, 4000K, 45°, 1050lm, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
164 Kč
SPECTRUM WOJ+14571 - LED žárovka GU10 AR111 230V COB 12W, 4000K, 15°, 860lm, černá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
212 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+14512 - LED chytrá žárovka AR111 GU10 10W 1050lm 230V 30° 3000-5800K Wi-Fi/BT TUYA SPECTRUM SMART bílá
skladem u dodavatele 8055 ksdodání 3-7 prac. dní
171 Kč
SPECTRUM WOJ+14565 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 12W, 6000K, 45°, 1100lm
skladem u dodavatele 1240 ksdodání 3-7 prac. dní
211 Kč
SPECTRUM WOJ+14564 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 12W, 4000K, 45°, 1100lm
skladem u dodavatele 3014 ksdodání 3-7 prac. dní
141 Kč
SPECTRUM WOJ+14560 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 10W, 3000K, 20°, 800lm
skladem u dodavatele 453 ksdodání 3-7 prac. dní
211 Kč
SPECTRUM WOJ+14571 - LED žárovka GU10 AR111 230V COB 12W, 4000K, 15°, 860lm, černá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
212 Kč
SPECTRUM WOJ+14568 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 12W, 3000K, 45°, 1050lm, černá
skladem u dodavatele 1549 ksdodání 3-7 prac. dní
164 Kč
SPECTRUM WOJ+14561 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 10W, 4000K, 20°, 850lm
skladem u dodavatele 591 ksdodání 3-7 prac. dní
164 Kč
SPECTRUM WOJ+14567 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 10W, 4000K, 20°, 850lm, černá
skladem u dodavatele 1206 ksdodání 3-7 prac. dní
211 Kč
SPECTRUM WOJ+14566 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 10W, 3000K, 20°, 800lm, černá
skladem u dodavatele 432 ksdodání 3-7 prac. dní
164 Kč
SPECTRUM WOJ+14569 - LED žárovka GU10 AR111 230V SMD 12W, 4000K, 45°, 1050lm, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
164 Kč



























































