LEDline 210110 - Stropní a vestavné LED svítidlo EASY FLEX 12/15/18W, 3000/4000/5000K, 1440lm, 220x220, černá
| Výrobce: Ledline | |
| Kód: LL-210110 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 300 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
| Materiál: | polykarbonát |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | nastavitelná, teplá bílá, studená bílá, neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4000/5000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 12/15/18 W |
| Světelný tok: | 1440 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Mechanická odolnost (IK): | 05 |
| Délka: | 220 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Výška: | 17 mm |
| Montážní otvor: | 65-175 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
LEDline 209954 - Stropní a vestavné LED svítidlo EASY FLEX 9/12/15W, 3000/4000/5000K, 1050lm, Ø170, černá
skladem u dodavatele 300 ksdodání 4-14 dní
293 Kč
LEDline 210004 - Stropní a vestavné LED svítidlo EASY FLEX 18/21/24W, 3000/4000/5000K, 2110lm, Ø300, bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodání 4-14 dní
506 Kč
LEDline 210103 - Stropní a vestavné LED svítidlo EASY FLEX 12/15/18W, 3000/4000/5000K, 1530lm, 220x220, bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodání 4-14 dní
357 Kč
LEDline 210134 - Stropní a vestavné LED svítidlo EASY FLEX 18/21/24W, 3000/4000/5000K, 2000lm, 295x295, černá
skladem u dodavatele 300 ksdodání 4-14 dní
496 Kč
LEDline 210011 - Stropní a vestavné LED svítidlo EASY FLEX 18/21/24W, 3000/4000/5000K, 2000lm, Ø300, černá
skladem u dodavatele 300 ksdodání 4-14 dní
521 Kč
LEDline 209947 - Stropní a vestavné LED svítidlo EASY FLEX 9/12/15W, 3000/4000/5000K, 1120lm, Ø170, bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodání 4-14 dní
282 Kč




























































