Lummax TESSA 18W-S/S - Stropní LED svítidlo Tessa 18W, 3000/4000K, 1440lm, IP44, 260x260, bílá + HF senzor
| Výrobce: Lummax | |
| Kód: Lum-TESSA 18W-S/S |
Dostupnost:
není sklademdodání 3-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | nastavitelná, neutrální bílá, teplá bílá, studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 18 W |
| Světelný tok: | 1440 lm |
| Stmívání LED: | ne |
| Šířka: | 260x260 mm |
| Hloubka: | 57 mm |
| Typ senzoru: | Mikrovlnný |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
Lummax TESSA 18W-R/S - Stropní LED svítidlo Tessa 18W, 3000/4000K, 1440lm, IP44, Ø260, bílá + HF senzor
není sklademdodání 3-5 dní
684 Kč
Mohlo by vás zajímat
Lummax TESSA 18W-R/S - Stropní LED svítidlo Tessa 18W, 3000/4000K, 1440lm, IP44, Ø260, bílá + HF senzor
není sklademdodání 3-5 dní
684 Kč


























































