PREZENT 75466 - Lustr BASKET 5xE27, černá/červená měď
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.75466 |
Dostupnost:
skladem poslední kus
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | ocel |
| Barva: | černá, červená, měď |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 5x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Průměr: | 520 mm |
| Šířka: | 520 mm |
| Výška: | 800 mm |
| Hloubka: | 520 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 75465 - Lustr BASKET 1xE27, černá/červená měď
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
573 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 75351 - Lustr VIOLA 1xE27/40W,D400, zlatá mosaz/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 534 Kč
PREZENT 201 - Lustr Tiffany II. 2xE27, Ø400, hnědá antika/sklo
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
6 138 Kč
PREZENT 46311 - Lustr CATANIA 1xE27/40W, matná bílá/antická mosaz
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 330 Kč
PREZENT 46303 - Lustr FAMOSA 1xE27/40W, bílá/mosazná
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-5 dní
1 064 Kč
PREZENT 642 - Klasický lustr POMPEZ 2xE27, hnědá/zlatá/alabastr
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
982 Kč
PREZENT 25008 - Lustr VICTORIA 1xE27/60W, třešeň dřevo
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 801 Kč
Prezent 1704 - Lustr Tiffany XXI. 2xE27, Ø400, hnědá antika
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
5 320 Kč

























































