Sollux SL.0650 - Lustr BORGIO 1 beton/černá 1xGU10
| Výrobce: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0650 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Další informace: | SOLLUX LIGHTING MUZOLF SP.K |
| Materiál: | beton, ocel |
| Barva: | černá, šedá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 220, 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 80 mm |
| Výška: | 1300 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Délka: | 8 cm |
| Kolekce: | Borgio |
| Počet žárovek: | 1 |
| Rozměr stínidla: | 6/30 cm |
| Rozměr základny: | 8/8 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Výkon žárovky: | max 40W |
| Výška: | 105 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0652 - Lustr BORGIO 3L beton/černá 3xGU10
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 638 Kč
Sollux SL.0651 - Lustr BORGIO 2 beton/černá 2xGU10
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 816 Kč
Mohlo by vás zajímat
Sollux SL.0389 - Lustr CASCO černá/bílé dřevo 1xE27
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 418 Kč
Sollux SL.0652 - Lustr BORGIO 3L beton/černá 3xGU10
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 638 Kč
Sollux SL.0649 - Lustr BORGIO 3L beton/bílá 3xGU10
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
2 638 Kč
Sollux SL.0471 - Lustr PASTELO 3P 3xG9, Ø200, ocel/černá
skladem u dodavatele 70 ksdodání 4-14 dní
1 638 Kč
Sollux SL.0651 - Lustr BORGIO 2 beton/černá 2xGU10
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 816 Kč
Sollux SL.1013 - Lustr PABLO 3P 3xGU10, Ø200, dřevo/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 284 Kč
Sollux SL.0388 - Lustr CASCO bílý/přírodní dřevo 1xE27
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 418 Kč



























































