Nowodvorski 5397 - Lustr Eye M 1xGU10, Ø55x250, ocel/bílá
| Výrobce: Nowodvorski | |
| Kód: Tec-5397 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Nowodvorski |
| Adresa výrobce: | Ul. Bojemskiego 11, 42-200 Częstochowa, PL |
| E-mail: | gpsr@nowodvorski.com |
| Další informace: | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Žárovku lze v tubusu libovolně nastavit - hloubku žárovky.
Výška závěsu lze zkrátit
Na svítidle ani stropní krytce nejsou z boku žádné šroubky
Průměr jak spodní trubky, tak horní je totožný
| Materiál: | ocel |
| Barva: | bílá |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 55 mm |
| Výška: | 250/1200 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Nowodvorski 6840 - Lustr Eye M 1xGU10, Ø55x250, ocel/černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 8914 - Lustr Eye M 1xGU10, Ø55x250, ocel/mosaz/černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 8800 - Lustr Eye L 1xGU10, Ø55x400, ocel/mosaz/černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 6841 - Lustr Eye L 1xGU10, Ø55x400, ocel/černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 5455 - Lustr Eye L 1xGU10, Ø55x400, ocel/bílá
skladem u dodavatele 55 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 6845 - Stropní svítidlo Salva G 4xE27, Ø500, sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 7850 - Lustr Sphere L 1xE27, Ø250, černá/transparentní/sklo
skladem u dodavatele 109 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 6481 - Lustr Eye 3xGU10, 620x400, bílá/ocel
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 8800 - Lustr Eye L 1xGU10, Ø55x400, ocel/mosaz/černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 7788 - Lustr Sphere 3xE27, Ø500, černá/transparentní/sklo
skladem u dodavatele 14 ksdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 5428 - Stropní svítidlo Salva E 5xGU10, Ø350, sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 8914 - Lustr Eye M 1xGU10, Ø55x250, ocel/mosaz/černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 5424 - Stropní svítidlo Salva C 3xGU10, Ø350, sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nowodvorski 7862 - Lustr Eye 3xGU10, 620x400, černá/ocel
skladem u dodavatele poslední kusdodání 6-12 dnů
Nowodvorski 5455 - Lustr Eye L 1xGU10, Ø55x400, ocel/bílá
skladem u dodavatele 55 ksdodání 6-12 dnů

























































