Italux MDM-3480/1 W - Lustr Harley 1xE27, Ø150, bílá
| Výrobce: Italux | |
| Kód: Ita-MDM-3480/1 W |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 30 ks
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Italux |
| Adresa výrobce: | Rebusowa 3, 02-292 Warszawa |
| E-mail: | italux@italux.pl |
| Další informace: | ITALUX Janusz Baran sp. k. |
| Materiál: | ocel |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 150 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Mohlo by vás zajímat
Italux MD93708-1A - Křišťálový lustr Larix 1xGU10, Ø70, chrom
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 376 Kč
Italux FH31803-AJ13 SN - Lustr Pietro 3xGU10, ocel/matný nikl
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 306 Kč

























































