Rendl R13892 - Lustr Ilusia 1xE27, Ø146, černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13892 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 42 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 146 mm |
| Výška: | 1200+247 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R11688 - Lustr Goldie 1xE27, Ø360, černá/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 950 Kč
Rendl R11690 - Lustr Goldie 1xE27, Ø460, černá/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
5 200 Kč



























































