Globo 15560-4H - Lustr Milley 4xE27, matná černá/mosaz
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15560-4H |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | matná černá, mosazná |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 1100 mm |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Mohlo by vás zajímat
Globo 15839-4H - Křišťálový lustr Corry 4xE27, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
4 478 Kč
Globo 15555-6H - Dřevěný lustr Lila 6xE27, Ø590, matná černá/kouřová/tmavě hnědá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 3-6 prac. dní
5 128 Kč
Globo 56007-4H - LED křišťálový lustr Tobias 48W, 4000K, 332lm, chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 163 Kč
Globo 15566H - Lustr Giuseppe 1xE27, Ø280, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 38 ksdodání 3-6 prac. dní
902 Kč
Globo 15663-3H - Lustr Pablo 3xE27, Ø440, dřevo/matná černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 104 Kč
Globo 15229H - Textilní lustr Clarke gold 1xE27, Ø400, matný nikl/černá/zlatá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 216 Kč
Globo 15228H - Lustr Kidal 1xE27, Ø400, matný nikl/stříbrná
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 095 Kč
Globo 57911HW - Lustr Robby white 1xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 36 ksdodání 3-6 prac. dní
464 Kč
Globo 15229H2 - Textilní lustr Clarke gold 3xE27, 650x250, matný nikl/černá/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 792 Kč
Globo 15698H - Designový lustr Gorley 1xE27, Ø400, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 328 Kč



























































