LUXERA 64414 - Lustr MOXIE 3xE27, černá/kouřová
| Výrobce: LUXERA | |
| Kód: LL.64414 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 25 ksdodání 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | LUXERA |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | černá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x60, 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 200, 900 mm |
| Výška: | 1200 mm |
| Hloubka: | 200 mm |
Příbuzné produkty
Mohlo by vás zajímat
LUXERA 64349 - Designový lustr RIBBON 5xG9, Ø420, matná zlatá/chrom
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 292 Kč
LUXERA 18416 - LED lustr CANVAS 38W, 4000K, 2250lm, Ø480, kávová/bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 2-5 dní
5 187 Kč
LUXERA 18404 - LED lustr GENTIS 38W, 4000K, 2400lm, Ø480, šedá/bílá
skladem u dodavatele 4 ksdodání 2-5 dní
3 711 Kč
LUXERA 18405 - LED lustr GENTIS 38W, 4000K, 2400lm, Ø480, kávová/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 2-5 dní
3 711 Kč
LUXERA 46091 - Lustr ATMOSPHERA 1xG9/7W LED chrom/kouřová
skladem u dodavatele 10 ksdodání 2-5 dní
1 431 Kč
LUXERA 61303 - Lustr ZORZO 1xE27/60W matná černá/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 2-5 dní
1 137 Kč




























































