Luminex 6222 - Lustr Noak black 2xE27, černá
| Výrobce: Luminex | |
| Kód: Lmx-6222 |
Dostupnost:
skladem 4 ks
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 520 mm |
| Šířka: | 170 mm |
| Výška: | 1100, 450-800 mm |
Příbuzné produkty
Luminex 6221 - Lustr Noak black 1xE27, černá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
594 Kč
Mohlo by vás zajímat
Luminex 4015 - Lustr Spindel 11xE27, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
3 067 Kč
Luminex 9428 - Lustr Noak 2xE27, bílo-šedá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
991 Kč
Luminex 6213 - Lustr Alumi 1xE27, Ø110, šedá/měděná
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
406 Kč
Luminex 9053 - Lustr Hakon 2xE27, hnědá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 794 Kč
Luminex 9161 - Lustr Muza 3xE27, černá/dřevo
skladem 4 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 780 Kč
Luminex 6221 - Lustr Noak black 1xE27, černá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
594 Kč

























































