Keter lighting 648 - Lustr Trix 1xE27, Ø340, černá/zlatá/dřevo
| Výrobce: Keter lighting | |
| Kód: Ket-648 |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Další kusy
termín na dotaz - upřesníme
ihned k odeslání Další kusy
termín na dotaz - upřesníme
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, dřevo |
| Barva: | černá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 340 mm |
| Výška: | 1200 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
Rabalux 8263 - Venkovní stojanové svítidlo Inox torch 1xE27, IP44, Ø76, V450, saténový chrom/bílá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
522 Kč
Rendl R14169 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 30 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, šedá
skladem u dodavatele 70 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Prezent 28209 - Venkovní stojanové svítidlo Acrea 1xE27, IP54, černá/kouřová
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
992 Kč
Rendl R10433 - Venkovní stojanové svítidlo Ponder 1xE27, IP44, 650mm, černá/saténové sklo
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Spectrum SLI003054CCT_PW - Venkovní stojanové svítidlo STELLA COLUMN GU10, 6W, 3000/4000/6000K, 450lm, šedá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-7 prac. dní
962 Kč
Rabalux 8265 - Venkovní stojanové svítidlo Inox torch 1xE27, IP44, Ø76, V1100, saténový chrom/bílá
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-10 dní
928 Kč
Idea led ID-8019 - Venkovní stojanové svítidlo SAGITTA 1xE27, IP54, 60cm, černá
skladem u dodavatele 393 ksdodání 3-14 dnů
450 Kč
Rendl R14171 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 60 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, šedá
skladem u dodavatele 72 ksdodaní 2-14 dní
4 140 Kč
Globo 3159SA - Venkovní stojanové svítidlo Boston 1xE27, IP44, 1100mm, antracit/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
872 Kč
Rabalux 8147 - Venkovní stojanové svítidlo Black torch 1xE27, IP44, V450, Ø73, matná černá/bílá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 3-10 dní
538 Kč

























































