TK Lighting 2552 - Lustr Universo 1xE27, Ø500, černá/grafit
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2552 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, sklo |
| Barva: | grafit, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1800 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4483 - Lustr Universo 3xE27, černá/grafit
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
3 775 Kč
TK Lighting 3154 - Lustr Universo 1xE27, Ø260, černá/grafit
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 11106 - Lustr LAVA SABIA 1xG9, béžová/koňak
skladem u dodavatele 199 ksdodání 4-14 dní
741 Kč
TK Lighting 6582 - Textilní lustr Juta 3xE27, Ø500, juta
skladem u dodavatele 81 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 3256 - Textilní lustr Duo 1xE27, Ø380, přírodní/zelená
skladem u dodavatele 160 ksdodání 4-14 dní
1 265 Kč
TK Lighting 10887 - Lustr CONO PEAPOD L 1xE27, Ø320, zelená
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
970 Kč
TK Lighting 5899 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč
TK Lighting 10644 - Lustr BONO SABIA 1xG9, Ø170, béžová
skladem u dodavatele 33 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 2831 - Lustr Cubus 3xE27, Ø490, černá/čirá/grafit/jantar
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 328 Kč
TK Lighting 3268 - Lustr Esme 1xE27, Ø350, transparentní/černá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 10038 - Lustr Cono L 1xE27, Ø335, hnědá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč

























































