TK Lighting 5826 - Lustr Vibe 1xE27, Ø200, topaz/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5826 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | topaz, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 200 mm |
| Výška: | 1550 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4676 - Lustr Vibe 1xE27, Ø250, topaz/černá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 120 Kč
TK Lighting 4677 - Lustr Vibe 1xE27, Ø300, topaz/černá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 483 Kč
TK Lighting 4703 - Lustr Vibe 1xE27, Ø350, topaz/černá
skladem u dodavatele 117 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R11170 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Sonet 7W, 3000K, 490lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 44 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Greenlux GXPS076 - Venkovní orientační LED svítidlo STEP 6W, 4000K, 220lm, IP54, IK08, šedá/čiré sklo
skladem u dodavatele 144 ksdodání 2-7 dní
617 Kč
Prezent 31318 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Maer 2x5W, 4000K, 2x550lm, IP44, černá/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
716 Kč
Rendl R12013 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, bílá
skladem u dodavatele 70 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
TOP LIGHT Florencie D - Venkovní nástěnné svítidlo Florencie 1xE27, IP44, zlatá/černá
Skladem 4 ksihned k odeslání
809 Kč
GTV OS-LEOE27B-10 - Venkovní nástěnné svítidlo LEO 1xE27, IP54, černá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
699 Kč
Rendl R13654 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 900lm, IP65, antracit/opál + senzor
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Temar CLEO 500 WHITE IP54 - Stropní koupelnové a venkovní svítidlo CLEO WHITE 4xE27, Ø500, IP54, bílá
Skladem 10 ksihned k odeslání
1 647 Kč
Rabalux 77005 - Venkovní nástěnné solární LED svítidlo Qesa 10W, 4000K, 460lm, IP44, černá/bílá + senzor
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
417 Kč
LEDline 221055 - Venkovní nástěnné svítidlo CUBE LITE 1xG9, IP65, černá
skladem u dodavatele 96 ksdodání 4-14 dní
286 Kč




























































