TK Lighting 10168 - Lustr Zoe 1xE27, Ø270, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10168 |
Dostupnost:
skladem poslední kus
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 270 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
Podobné zboží
TK Lighting 10175 - Lustr Zoe 1xE27, Ø270, cihlová
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
1 447 Kč
TK Lighting 10171 - Lustr Zoe 1xE27, Ø270, hnědá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
1 447 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK LIGHTING 11011 - Dřevěný lustr OSLO SABIA 2xE27, béžová/dřevo
skladem u dodavatele 77 ksdodání 4-14 dní
3 106 Kč
TK Lighting 5402 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø500, juta/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 5094 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, bílá/černá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
768 Kč
TK Lighting 4816 - Lustr Vibe 1xE27, Ø250, transparentní/černá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 017 Kč
TK Lighting 3140 - Textilní lustr Duo 3xE27, přírodní/cihlová/oranžová/zelená
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
2 375 Kč
TK Lighting 3154 - Lustr Universo 1xE27, Ø260, černá/grafit
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
TK Lighting 5899 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, béžová
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 400 Kč
TK Lighting 11080 - Lustr VIRLO WHITE 4xE14, dřevo/sklo
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
3 215 Kč
TK Lighting 3268 - Lustr Esme 1xE27, Ø350, transparentní/černá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
1 582 Kč
TK Lighting 10273 - Dřevěný lustr Estera wood 9xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
4 558 Kč


























































