Temar ZW CLEO 400 BLACK - Lustr ZW CLEO BLACK, 3xE27, Ø400, černá/sklo
| Výrobce: Temar | |
| Kód: Tem-ZW CLEO 400 BLACK |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Další kusy
dodání 3-14 dní
ihned k odeslání Další kusy
dodání 3-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Temar |
| Adresa výrobce: | 39-300 Mielec, ul. Inwestorów 12 |
| E-mail: | biuro@temar.mielec.pl |
| Další informace: | TEMAR Sp. J. |
Vhodné pro žárovky průměr 60 mm, max. 66-67 mm
| Materiál: | ocel, sklo |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x24 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 400 mm |
| Výška: | 900 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Temar ZW CLEO 400 WHITE - Lustr ZW CLEO WHITE, 3xE27, Ø400, bílá/sklo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 802 Kč
Podobné zboží
Temar CLEO 300 BLACK - Stropní svítidlo CLEO BLACK 2xE27, Ø300, černá/sklo
Skladem 19 ksihned k odeslání
775 Kč
Temar CLEO 400 BLACK - Stropní svítidlo CLEO BLACK 3xE27, Ø400, černá/sklo
Skladem 14 ksihned k odeslání
1 088 Kč
Temar CLEO 500 BLACK - Stropní svítidlo CLEO BLACK 4xE27, Ø500, černá/sklo
Skladem 7 ksihned k odeslání
1 639 Kč
Temar CLEO 600 BLACK - Stropní svítidlo CLEO BLACK 5xE27, Ø600, černá/sklo
Skladem 4 ksihned k odeslání
2 322 Kč
Temar CLEO 800 BLACK - Stropní svítidlo CLEO BLACK 6xE27, Ø800, černá/sklo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
3 455 Kč
Temar CLEO 300 WHITE - Stropní svítidlo CLEO WHITE 2xE27, Ø300, bílá/sklo
Skladem 14 ksihned k odeslání
775 Kč
Temar CLEO 400 WHITE - Stropní svítidlo CLEO WHITE 3xE27, Ø400, bílá/sklo
není sklademdodání 3-14 dní
1 088 Kč
Temar CLEO 500 WHITE - Stropní svítidlo CLEO WHITE 4xE27, Ø500, bílá/sklo
Skladem 8 ksihned k odeslání
1 639 Kč
Temar CLEO 600 WHITE - Stropní svítidlo CLEO WHITE 5xE27, Ø600, bílá/sklo
Skladem 5 ksihned k odeslání
2 322 Kč
Temar CLEO 800 WHITE - Stropní svítidlo CLEO WHITE 6xE27, Ø800, bílá/sklo
není sklademdodání 3-14 dní
3 455 Kč
Temar CLEO DR275 OAK (38025) - Stropní dřevěné svítidlo CLEO OAK Ø275, 2xE27, dub/sklo
Skladem 6 ksihned k odeslání
1 359 Kč
Temar CLEO DR375 OAK (38049) - Stropní dřevěné svítidlo CLEO OAK Ø375, 3xE27, dub/sklo
Skladem 8 ksihned k odeslání
1 614 Kč
Temar CLEO DR475 OAK (38063) - Stropní dřevěné svítidlo CLEO OAK Ø475, 4xE27, dub/sklo
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
2 152 Kč
Temar CLEO DR275 PINE - Stropní dřevěné svítidlo CLEO PINE Ø275, 2xE27, borovice/sklo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
849 Kč
Temar CLEO DR375 PINE - Stropní dřevěné svítidlo CLEO PINE Ø375, 3xE27, borovice/sklo
Skladem 7 ksihned k odeslání
1 133 Kč
Temar CLEO DR475 PINE - Stropní dřevěné svítidlo CLEO PINE Ø475, 4xE27, borovice/sklo
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
1 416 Kč
Temar CLEO 300 BLACK IP54 - Stropní svítidlo CLEO BLACK IP54, 2xE27, Ø300, černá/plast
Skladem 7 ksihned k odeslání
793 Kč
Temar CLEO 300 WHITE IP54 - Stropní svítidlo CLEO WHITE IP54, 2xE27, Ø300, bílá/plast
Skladem 6 ksihned k odeslání
793 Kč
Temar CLEO 400 WHITE IP54 - Stropní svítidlo CLEO WHITE IP54, 3xE27, Ø400, bílá/plast
Skladem 5 ksihned k odeslání
1 245 Kč
Temar CLEO 400 BLACK IP54 - Stropní svítidlo CLEO BLACK IP54, 3xE27, Ø400, černá/plast
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 245 Kč
Mohlo by vás zajímat
Temar ZW BARREL BEC 250 - Lustr Barrel 1xE27, Ø250, přírodní překližka
není sklademdodání 3-14 dní
798 Kč
Temar ZW CLEO 400 WHITE - Lustr ZW CLEO WHITE, 3xE27, Ø400, bílá/sklo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 802 Kč
Temar ZW BOTTLE BUT 410 - Lustr Bottle 1xE27, Ø180, přírodní překližka
není sklademdodání 3-14 dní
1 055 Kč
Temar ZW BARREL BEC 380 - Lustr Barrel 1xE27, Ø380, přírodní překližka
není sklademdodání 3-14 dní
952 Kč



























































