Mi by Milagro - Stropní svítidlo GENESIS SPOT BLACK 1xGU10, Ø10cm, černá
| Výrobce: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-379408 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 63 mm |
| Výška: | 100 mm |
Podobné zboží
Mohlo by vás zajímat

























































