Rendl R12944 - Nástěnná LED lampička EKE 3W, 3000K, 100lm, 60°, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12944 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté, kulaté |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Světelný tok: | 100 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 60 ° |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 24 mm |
| Výška: | 508 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13648 - Nástěnná LED lampička Vale 3W, 3000K, 150lm, 30°, černá
skladem u dodavatele 175 ksdodaní 2-14 dní
1 980 Kč
Rendl R13647 - Nástěnná LED lampička Vale 3W, 3000K, 150lm, 30°, bílá
skladem u dodavatele 118 ksdodaní 2-14 dní
1 980 Kč
Rendl R12945 - Nástěnná LED lampička EKE 3W, 3000K, 100lm, 60°, černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13647 - Nástěnná LED lampička Vale 3W, 3000K, 150lm, 30°, bílá
skladem u dodavatele 118 ksdodaní 2-14 dní
1 980 Kč
Rendl R13648 - Nástěnná LED lampička Vale 3W, 3000K, 150lm, 30°, černá
skladem u dodavatele 175 ksdodaní 2-14 dní
1 980 Kč
Rendl R10541 - Nástěnná LED lampička AIM 3W, 3000K, 180lm, 45°, černá
skladem u dodavatele 13 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Rendl R12945 - Nástěnná LED lampička EKE 3W, 3000K, 100lm, 60°, černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč


























































