TK Lighting 6019 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 12W, 3000K, 1480lm, černá/borovice
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6019 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 52 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, dřevo, plast |
| Barva: | černá, borovice |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Světelný tok: | 1480, 500 lm |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 790 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6416 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, černá/borovice
skladem u dodavatele 167 ksdodání 4-14 dní
3 002 Kč
TK Lighting 6411 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, černá/borovice
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
2 069 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5422 - Nástěnné dřevěné svítidlo Monstera wood 3xG9, dub
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
1 301 Kč
TK Lighting 4962 - Nástěnné dřevěné svítidlo Oslo white 1xE27, bílá/dřevo
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 3272 - Nástěnné dřevěné svítidlo Tavola 2xG9, dub
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
1 012 Kč
TK Lighting 5449 - Nástěnné dřevěné svítidlo Luna wood 4xG9, Ø400, dub
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 945 Kč
TK Lighting 6411 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, černá/borovice
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
2 069 Kč
TK Lighting 2649 - Nástěnná textilní lampička Troy 2 1xE27
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
300 Kč
TK Lighting 4524 - Stropní a nástěnné dřevěné svítidlo Noble 4xG9, bílá/borovice
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 390 Kč
TK Lighting 6279 - Nástěnné dřevěné svítidlo Oslo brown 1xE27, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 43 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 4525 - Stropní a nástěnné dřevěné svítidlo Noble 6xG9, bílá/borovice
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 012 Kč
TK Lighting 10197 - Nástěnné dřevěné svítidlo Eve 1xGU10, buk/černá
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
928 Kč


























































