TK Lighting 6628 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, černá/ořech
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6628 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, dřevo, plast |
| Barva: | černá, ořech |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Světelný tok: | 2920, 1000 lm |
| Šířka: | 130 mm |
| Výška: | 900 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6625 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 12W, 3000K, 1480lm, černá/ořech
skladem u dodavatele 48 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč
TK Lighting 6431 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, černá/ořech
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 069 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 3272 - Nástěnné dřevěné svítidlo Tavola 2xG9, dub
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
1 012 Kč
TK Lighting 3377 - Nástěnné svítidlo Luna wood 3xG9, Ø300, borovice
skladem u dodavatele 77 ksdodání 4-14 dní
1 323 Kč
TK Lighting 6411 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, černá/borovice
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
2 069 Kč
TK Lighting 4961 - Nástěnné dřevěné svítidlo Oslo black 1xE27, černá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 068 Kč
TK Lighting 6431 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, černá/ořech
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 069 Kč
TK Lighting 4962 - Nástěnné dřevěné svítidlo Oslo white 1xE27, bílá/dřevo
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 6279 - Nástěnné dřevěné svítidlo Oslo brown 1xE27, hnědá/ořech
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 10098 - Nástěnné dřevěné svítidlo Luna wood 8xG9, Ø600, dub
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
4 434 Kč
TK Lighting 6416 - Nástěnné dřevěné LED svítidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, černá/borovice
skladem u dodavatele 166 ksdodání 4-14 dní
3 002 Kč
TK Lighting 4525 - Stropní a nástěnné dřevěné svítidlo Noble 6xG9, bílá/borovice
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 012 Kč



























































