Sollux SL.0220 - Nástěnné svítidlo MINERWA černé 1xE14
| Výrobce: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0220 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Další informace: | SOLLUX LIGHTING MUZOLF SP.K |
| Materiál: | ocel |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Délka: | 6 cm |
| Kolekce: | Minerwa |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 25 cm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Výkon žárovky: | max 40W |
| Výška: | 25 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0219 - Klasický lustr MINERWA 7 černý 7xE14
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dní
2 171 Kč
Sollux SL.0218 - Klasický lustr MINERWA 5 černá 5xE14
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
1 592 Kč
Mohlo by vás zajímat
Sollux SL.0216 - Nástěnné svítidlo MINERWA bílé 1xE14
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
600 Kč



























































