TK Lighting 6436 - Nástěnné svítidlo Monstera XL 4xG9, béžová
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6436 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | béžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x8 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Šířka: | 490 mm |
| Výška: | 540 mm |
| Hloubka: | 45 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5822 - Nástěnné svítidlo Monstera XL 4xG9, hnědá
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
1 405 Kč
TK Lighting 6435 - Nástěnné svítidlo Monstera XL 4xG9, zelená
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
1 405 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 5946 - Nástěnné svítidlo Monstera 3xG9, béžová
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
965 Kč
TK Lighting 5719 - Nástěnné svítidlo Monstera 3xG9, hnědá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
965 Kč
TK Lighting 5565 - Nástěnné dřevěné svítidlo Hoja XL 4xG9, dub
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 530 Kč
TK Lighting 5422 - Nástěnné dřevěné svítidlo Monstera wood 3xG9, dub
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 301 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5946 - Nástěnné svítidlo Monstera 3xG9, béžová
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
965 Kč
TK Lighting 11009 - Nástěnné dřevěné svítidlo OSLO SABIA 1xE27, béžová/dřevo + vypínač
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
1 291 Kč
TK Lighting 11077 - Nástěnné svítidlo VIRLO 1xE14, dřevo/sklo
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
788 Kč
TK Lighting 3272 - Nástěnné dřevěné svítidlo Tavola 2xG9, dub
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 012 Kč
TK Lighting 5449 - Nástěnné dřevěné svítidlo Luna wood 4xG9, Ø400, dub
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 945 Kč
TK Lighting 11016 - Nástěnné svítidlo MISTY 1xG9, bílá/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
716 Kč
TK Lighting 6014 - Nástěnné svítidlo Luna 4xG9, Ø400, černá
skladem u dodavatele 52 ksdodání 4-14 dní
1 504 Kč
TK Lighting 4753 - Nástěnné svítidlo Navi 2xG9, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
928 Kč
TK Lighting 10257 - Stropní a nástěnné svítidlo Estera 1xG9, Ø120, zlatá/jantar
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
534 Kč
TK Lighting 4755 - Nástěnné svítidlo Navi 2xG9, bílá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
876 Kč


























































