Paulmann 93135 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 25lm, matná černá + senzor
| Výrobce: Paulmann | |
| Kód: Pau-93135 |
ihned k odeslání Další kusy
dodaní 7-14 dní
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Moderní svítidlo do stěny a krabičky KU68 Paulmann Edge 93135 včetně senzoru. Svítidlo je vyrobeno z plastu v matné černé barvě. Vhodné ke schodišti nebo do chodby. Svítidlo svítí směrem dolů a LED modul svítí 120 lm - čistá svítivost ze svítidla je 25 lm. Teplota barvy je 2700 K - teplá bílá.
Nastavitelný časovač: 30 s nebo 1/2/5 min
ON <15 lx, OFF > 40 lx
Detekce cca 1,5 m a není možné jimi spínat další svítidla
| Materiál: | plast |
| Barva: | černá, matná černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 2700 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 1, 2, 1, 2 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | 25 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 78 ° |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 35, 42 mm |
| Montážní otvor: | 68 mm |
| Zápustná hloubka: | 35 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Paulmann 93134 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 25lm, matný chrom + senzor
Skladem 5 ksihned k odeslání
Paulmann 93133 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 25lm, matná bílá + senzor
Skladem 15 ksihned k odeslání
Paulmann 80002 - Orientační LED svítidlo do stěny Tsaro Leader 1W, 2700K, 80lm, bílá + senzor
Skladem 23 ksihned k odeslání
Paulmann 80003 - Orientační LED svítidlo do stěny Tsaro Leader 1W, 2700K, 80lm, matný chrom + senzor
není sklademdodaní 7-14 dní
Paulmann 92923 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 1,1W, 2700K, 65lm, bílá + senzor
Skladem 8 ksihned k odeslání
Paulmann 93134 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 25lm, matný chrom + senzor
Skladem 5 ksihned k odeslání
Paulmann 80004 - Orientační LED svítidlo do stěny Tsaro Leader 1W, 2700K, 80lm, černá + senzor
Skladem 14 ksihned k odeslání
Paulmann 92925 - Orientační LED svítidlo do stěny Wandeinbauleuchte 2,7W, 2700K, 65lm, bílá + senzor
Skladem 7 ksihned k odeslání
Paulmann 93133 - Orientační LED svítidlo do stěny Edge Quadro 1,2W, 2700K, 25lm, matná bílá + senzor
Skladem 15 ksihned k odeslání




























































