Prezent 27307 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, bílá
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
Stropní koupelnové LED svítidlo Prezent 27307 Cordia I. je kompaktní, ale výkonný produkt, který přináší efektivní a energeticky úsporné osvětlení. S příkonem 18W a jasem 2300 lumenů zajišťuje dostatečné osvětlení pro středně velké koupelny nebo jiné vlhké prostory. Teplota barvy je nastavitelná v rozsahu 3000K až 6000K, což umožňuje přizpůsobit světelnou atmosféru. Svítidlo má rozměry 300x300 mm a krytí IP54, které chrání před prachem a vlhkostí, což je ideální pro použití v koupelnách a dalších náročných prostředích. Bílý design se hodí do moderních interiérů.
Vlastnosti:
- Příkon: 18W
- Jas: 2300 lm (1620 lm čistá svítivost za krytem)
- Teplota barvy: Nastavitelná mezi 3000K a 6000K (přepínač na svítidle)
- Směr svícení: Dolů i nepřímé horní osvětlení (Ambient back light)
- Šířka: 300x300 mm
- Výška: Pouze 30 mm
- Krytí: IP54 (odolné proti vodě a prachu)
- Barva: Bílá
- Tvar: Hranaté
- Vhodné pro koupelny: Díky vysoké ochraně proti vlhkosti IP54
Svítidlo poskytuje rovnoměrné osvětlení a moderní vzhled vhodný nejen do vlhkých prostor.
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá, nastavitelná, studená bílá, neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 18 W |
| Světelný tok: | 2300 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
Prezent 27309 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27305 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27016 - Stropní LED svítidlo Lenys SQ II. 12W, 4000K, 900lm 140x140, IP44/20, bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 27024 - Stropní LED svítidlo LENYS III. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, 140x140, matná černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27019 - Stropní LED svítidlo Lenys III. 6W, 4000K, 420lm Ø90, IP44/20, matná černá/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27305 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 49010 - Stropní svítidlo NORD 1xE27, IP44, Ø195, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 49055 - Stropní LED svítidlo LENYS III 30W, 4000K, IP44, 2750lm matná černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 27014 - Stropní LED svítidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, Ø270, 1900lm, bílé
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 67109 - Stropní svítidlo PILLS II 1xE27, IP44, chrom, 190mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 27026 - Stropní LED svítidlo LENYS III 24W, 4000K, IP44/IP20, 1900lm, 240x240, matná černá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 67101 - Stropní svítidlo PILLS I. 1xE27/60W, IP44, saténový chrom, 240mm
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní



























































