Prezent 70321 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 24W, 3000-6000K, 2500lm, Ø300, bílá + krokové stmívání
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
Kulaté stropní LED svítidlo Prezent 70321 Trimo I. vhodné do chodby, WC nebo menší místnosti. Svítidlo má přepínač barvy světla a můžete si tak vybrat ideální barvu svícení. Další výhodou je krokové stmívání přes vypínač na stěně, kdy rychlým překlikem setmíte o jeden stupeň. Celkem jsou 4 stupně stmívání a svítidlo má paměť - pamatuje si poslední nastavení na vypánači. Svítidlo je vyrobeno z plastu ABS v bílé barvě. Možnost vybavení celého bytu nebo domu, protože svítidla jsou v rozměrech 230, 300, 400, 500 a 600 mm. Výška svítidla je pouze 25 mm a je tedy vhodné tam, kde chcete minimalistický styl nebo potřebujete otevřít například skříň. Možnost dokoupení závěsu pro závěsnou montáž Pre-70331.
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá, studená bílá, neutrální bílá, nastavitelná |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Světelný tok: | 2500 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Průměr: | 300 mm |
| Hloubka: | 25 mm |
dodaní 2-5 dní
Prezent 70331 - Pouze závěs pro svítidla Trimo I. 70320, 70321, 70324, bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 70333 - Pouze závěs pro svítidla Trimo I. 70322, 70323, bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 70320 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 18W, 3000-6000K, 1850lm, Ø230, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 70324 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 50W, 3000-6000K, 5400lm, Ø600, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 70323 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 40W, 3000-6000K, 4300lm, Ø500, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 70322 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 32W, 3000-6000K, 3400lm, Ø400, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 71329 - Stropní LED svítidlo FLOREN SQ 33W, 3000-6500K, 2500lm, kávová/bílá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 71302 - Stropní LED svítidlo MOZAN 35W, 4000K, 2750lm, chrom/bílá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-5 dní
Prezent 27015 - Stropní LED svítidlo LENYS II 6W, 4000K, IP44/20, 90x90, 420lm, bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 70013 - Stropní LED svítidlo Bliss 50W, 3000-6500K, RGB, 3500lm, BT, reproduktor, bílá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 71331 - Stropní LED svítidlo SWIMM 22W, 4000K, IP44, 1450lm chrom/bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 70324 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 50W, 3000-6000K, 5400lm, Ø600, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 27317 - Stropní LED svítidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, černá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 49063 - Stropní LED svítidlo Lenys IV. 15W, 4000K, 1650lm, 175x175, antická mosaz/bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Prezent 70334 - Stropní LED svítidlo Famo 20W, 3000-6000K, 2200lm, IP65, Ø230, černá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
PREZENT 27014 - Stropní LED svítidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, Ø270, 1900lm, bílé
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní




























































