Rabalux 4192 - Stojací dřevěná lampa Thomas 1xE27, buk/bílá
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-4192 |
ihned k odeslání Dalších 20 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-10 dní
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Stojací lampa Thomas Rabalux 4192 je vyrobena z bukového dřeva, bílého kovu a bílého textilu. Svítidlo je ideální volbou pro dotvoření atmosféry v obývacím pokoji nebo ložnici. Žárovka je E27 a je možné jej osadit LED žárovkou, která není součástí balení.
| Materiál: | kov, textil, dřevo |
| Barva: | bílá, buk |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 230 mm |
| Výška: | 1570 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Rabalux 4062 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, černá/bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 4026 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, stříbrná/oranžová
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 4020 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, stříbrná/fialová
skladem u dodavatele 340 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 4329 - Stojací lampa Derek 1xE27, 1600mm, šedá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 2197 - Stojací lampa Aristeo 1xE27, béžová/zlatá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Rabalux 4064 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, saténový chrom/bílá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 4060 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, zlatá/bílá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 4188 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, hnědá/bílá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 4028 - Lampa Action 1xE27 + 1xE14, stříbrná/bílá
skladem u dodavatele 90 ksdodání 3-10 dní


























































