Rabalux 77036 - Venkovní stropní LED svítidlo Indre 28W, 3000/4000/6500K, 2600lm, IP54, Ø300, bílá
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-77036 |
ihned k odeslání Dalších 20 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-10 dní
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Stropní LED svítidlo Rabalux 77036 vhodné jak do vnitřních, tak i venkovních prostor díky krytí IP54. Svítidlo má funkci přepínání barev 3000/4000/6500K. Svítidlo se hodí do venkovních prostor ke vchodu, do pergoly anebo do koupelny. Svítidlo má kulatý tvar a je vyrobeno z plastu v bílé barvě.
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | nastavitelná, neutrální bílá, studená bílá, teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 28 W |
| Světelný tok: | 2600 lm |
| Životnost LED: | 15000 hod. |
| Průměr: | 300 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Rabalux 77035 - Venkovní stropní LED svítidlo Indre 28W, 3000/4000/6500K, 2600lm, IP54, Ø300, černá/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Rabalux 7895 - Venkovní stropní LED svítidlo Tartu 18W, 2800/4000/6000K, 1800lm, IP44, 175x175, bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 7894 - Venkovní stropní LED svítidlo Tartu 24W, 2800/4000/6000K, 2500lm, IP44, Ø300, bílá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 7900 - Venkovní stropní LED svítidlo Tartu 24W, 2800/4000/6000K, 2500lm, IP44, 300x300, černá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
Rabalux 8847 - Venkovní stropní LED svítidlo Hamburg 10W, 4000K, 720lm, IP44, Ø200, antracit/bílá
skladem u dodavatele 145 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 7775 - Venkovní stropní chytré LED svítidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1190lm, IP44, 250x250, černá/bílá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 7897 - Venkovní stropní LED svítidlo Tartu 18W, 2800/4000/6000K, 1800lm, IP44, Ø175, černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 7893 - Venkovní stropní LED svítidlo Tartu 18W, 2800/4000/6000K, 1800lm, IP44, Ø175, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání
Rabalux 7774 - Venkovní stropní chytré LED svítidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1300lm, IP44, Ø280, černá/bílá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-10 dní
Rabalux 7898 - Venkovní stropní LED svítidlo Tartu 24W, 2800/4000/6000K, 2500lm, IP44, Ø300, černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Rabalux 8848 - Venkovní stropní LED svítidlo Hamburg 12W, 4000K, 900lm, IP44, Ø280, antracit/bílá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 3-10 dní




























































