Rendl R14170 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 30 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R14170 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Rendl R14170 – Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 30 7W, 3000K, 580 lm, IP65, Ra90, černá
Moderní venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 30 z lakovaného hliníku nabízí funkční a estetické řešení pro osvětlení chodníků, cest a zahradních ploch. Světlo je směrováno dolů, což zajišťuje příjemné neoslňující osvětlení exteriéru a bezpečný pohyb v okolí domu.
Svítidlo disponuje výkonem 7W a světelným tokem 580 lm, ideální pro orientační nasvícení venkovních prostor. Teplota světla 3000K vytváří příjemnou atmosféru, zatímco vysoký index podání barev Ra90 zajišťuje věrné zobrazení barev. Díky krytí IP65 je svítidlo odolné vůči prachu i dešti.
Vlastnosti
• Typ svítidla: venkovní stojanové LED svítidlo
• Příkon: 7W
• Světelný tok: 580 lm
• Teplota chromatičnosti: 3000K
• Index podání barev: Ra90
• Materiál: lakovaný hliník
• Barva: černá
• Napětí: 230 V
• IP krytí: IP65
• Montáž: stojanová
• Použití: venkovní
• Zdroj světla součástí balení: ano (integrovaný LED)
Hlavní výhody
• Funkční venkovní osvětlení chodníků a cest
• Směrování světla dolů pro komfortní neoslňující efekt
• Kvalitní LED světlo 3000K pro příjemnou atmosféru
• Odolná konstrukce z hliníku a krytí IP65
• Vysoké podání barev díky Ra90
• Ideální pro zahrady, příjezdové cesty a okolí domu
| Materiál: | hliník |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 7 W |
| Světelný tok: | 580 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 90 |
| Životnost LED: | 25000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 75 mm |
| Šířka: | 85 mm |
| Výška: | 300 mm |
Rendl R14169 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 30 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, šedá
skladem u dodavatele 70 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14171 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 60 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, šedá
skladem u dodavatele 74 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14172 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 60 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14169 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 30 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, šedá
skladem u dodavatele 70 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14171 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 60 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, šedá
skladem u dodavatele 74 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R10380 - Venkovní stojanové LED svítidlo Treeza 7W, 3000K, 123lm, IP54, antracit/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Rendl R13936 - Venkovní stojanové LED svítidlo Bobo 8W, 3000K, 640lm, IP65, V395, antracit
skladem u dodavatele 59 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12626 - Venkovní stojanové LED svítidlo Abax 15W, 3000K, 423lm, IP54, V650, antracit
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14197 - Venkovní stojanové LED svítidlo BONN 65 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černošedá
skladem u dodavatele 93 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14172 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 60 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R11171 - Venkovní stojanové LED svítidlo Sonet 7W, 3000K, 477lm, IP54, V450, antracit
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13758 - Venkovní stojanové LED svítidlo Gardien 10W, 3000K, 600lm, IP54, V650, černá
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13932 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 49 ksdodaní 2-14 dní


























































