Rendl R13126 - Sádrové podhledové svítidlo Quo SQ II 2xGU10, 230V, sádra
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13126 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 286 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sádra |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 2x35 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 150x78 mm |
| Montážní otvor: | 80x150 mm |
| Zápustná hloubka: | 160 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12360 - Sádrové podhledové svítidlo Quo SQ I 1xGU10, 230V, sádra
skladem u dodavatele 95 ksdodaní 2-14 dní
490 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12358 - Sádrové podhledové svítidlo Dingo S 1xGU10, 230V, sádra
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
558 Kč
Rendl R12355 - Sádrové podhledové svítidlo Dag SQ 1xGU10, 230V, sádra
skladem u dodavatele 268 ksdodaní 2-14 dní
522 Kč
Rendl R12363 - Sádrové podhledové svítidlo Dandy SQ 1xGU10, 230V, sádra
skladem u dodavatele 122 ksdodaní 2-14 dní
405 Kč
Rendl R12038 - Sádrové podhledové náklopné svítidlo Dino SQ 1xGU10, 230V, sádra
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 575 Kč
Rendl R12037 - Sádrové podhledové náklopné svítidlo Dingo II 2xGU10, 230V, sádra
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Rendl R12361 - Sádrové podhledové svítidlo Quo R 1xGU10, 230V, sádra
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
490 Kč
Rendl R12360 - Sádrové podhledové svítidlo Quo SQ I 1xGU10, 230V, sádra
skladem u dodavatele 95 ksdodaní 2-14 dní
490 Kč
Rendl R10271 - Sádrové podhledové náklopné svítidlo Dingo S 1xGU5,3, 12V, sádra
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 512 Kč
Rendl R12900 - Sádrové podhledové svítidlo Quo R II 2xGU10, 230V, sádra
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R12362 - Sádrové podhledové svítidlo Dandy R 1xGU10, 230V, sádra
skladem u dodavatele 299 ksdodaní 2-14 dní
405 Kč



























































