Sollux SL.1006 - Stropní a nástěnné svítidlo AZALIA 2xG9, chrom/bílá
| Výrobce: Sollux | |
| Kód: SL.SL.1006 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Další informace: | SOLLUX LIGHTING MUZOLF SP.K |
Stropní a nástěnné svítidlo Sollux SL.1006 je vhodné do obývacího pokoje, chodeba dalších menších místností. Svítidlo je vyroveno z oceli v chromové barvě a bílého skla. Výhodou je vyměnitelný zdroj G9, které můžete osadit LED žárovkou, která není součástí balení.
| Materiál: | ocel, sklo |
| Barva: | chrom-lesklý, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 2x40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 350 mm |
| Průměr: | 140 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Sollux SL.0490 - Nástěnné svítidlo ORBIS 1xG9 přírodní dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
Sollux SL.0673 - Nástěnné svítidlo SALGADO přírodní dřevo 1xE27
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
Sollux SL.0350 - Nástěnné svítidlo CELIA 2xG9, chrom/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Sollux SL.0682 - Nástěnné svítidlo ARIZ betonové 1xE27
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
Sollux SL.0075 - Nástěnné svítidlo FENIKS 1 wenge 1xE27
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
Sollux SL.0373 - Nástěnné svítidlo EDISON black 1xE27, černá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
Sollux SL.0487 - Nástěnné svítidlo QUAD betonové 1xG9
skladem u dodavatele 118 ksdodání 4-14 dní
Sollux SL.0211 - Nástěnné svítidlo VICI 1xG9, sklo/bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Sollux SL.0644 - Nástěnné svítidlo SIGMA betonové 1xE27
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání



























































