SPECTRUM WOJ+06708 - Stropní svítidlo Allday 1xT8 G13, 125cm, černá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+06708 |
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Stropní svítidlo SPECTRUM WOJ+06708. Svítidlo je vyrobené z oceli v černé barvě a z plastu v bílé barvě. Výhodou svítidla je vyměnitelný zdroj G13 T8 - svítidlo lze osadit LED trubicí dle požadovaného výkonu a barvy svícení. Zdroj (LED trubice) není součástí balení. Svítidlo je dlouhé 1250 mm a výšku má pouze 65 mm. U svítidla není vidět žádný šroubek a má čistý a jednoduchý design. Svítidlo můžeme umístit do kanceláře, chodby, garáže anebo jakékoliv větší místnosti.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G13 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 250 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Délka: | 1250 mm |
| Výška: | 65 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
SPECTRUM WOJ+06707 - Stropní svítidlo Allday 1xT8 G13, 63,5cm, černá
skladem u dodavatele 450 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI031034NW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 18W, 4000K, 2000lm, IP54, Ø250, černá/bílá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Spectrum WLD+20010 - Lineární LED svítidlo WLD PLANK 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 4350lm, RA90, 40°, UGR<13, černá
skladem u dodavatele 795 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLIP005065 - Stropní koupelnové svítidlo CHLOE GU10 IP44 1xGU10, Ø70, černá
skladem u dodavatele 2382 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047308CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047319CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
skladem u dodavatele 278 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI043034CCT_PW - Stropní LED svítidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, bílá
skladem u dodavatele 1982 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI031036CW_PW - Stropní LED svítidlo NYMPHEA BLACK & WHITE 32W, 6000K, 3400lm, IP54, Ø380, černá/bílá
skladem u dodavatele 635 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLIP005064 - Stropní koupelnové svítidlo CHLOE GU10 IP44 1xGU10, Ø70, bílá
skladem u dodavatele 2458 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047315CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
Skladem 4 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047303CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme


























































