SPECTRUM WOJ+14365 - LED žárovka E27 230V 11W 4000K 1550lm COG 300° čirá SPECTRUM
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14365 |
Dostupnost:
Skladem 16 ks
ihned k odeslání Dalších 2414 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 2414 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 11 W |
| Světelný tok: | 1550 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 61 mm |
| Hloubka: | 107 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14595 - LED žárovka A60 E27 230V 8,5W 2700K 1100lm COG čirá SPECTRUM
Skladem 26 ksihned k odeslání
63 Kč
SPECTRUM WOJ+14597 - LED žárovka A60 E27 230V 8,5W 2700K 950lm 300° COG mléčná
Skladem 23 ksihned k odeslání
63 Kč
SPECTRUM WOJ+14598 - LED žárovka A60 E27 230V 8,5W 4000K 960lm 300° COG mléčná
Skladem 41 ksihned k odeslání
63 Kč
SPECTRUM WOJ+14596 - LED žárovka A60 E27 230V 8,5W 4000K 1200lm COG čirá SPECTRUM
Skladem 10 ksihned k odeslání
63 Kč
SPECTRUM WOJ+14600 - LED žárovka A60 E27 230V 7W 4000K 930lm COG 300° čirá SPECTRUM
Skladem 7 ksihned k odeslání
37 Kč
SPECTRUM WOJ+14366 - LED žárovka E27 230V 11W 4000K 1500lm 300° COG mléčná
Skladem 16 ksihned k odeslání
54 Kč
SPECTRUM WOJ+14363 - LED žárovka E27 230V 11W 2700K 1500lm COG 300° čirá SPECTRUM
Skladem 11 ksihned k odeslání
54 Kč
SPECTRUM WOJ+14364 - LED žárovka E27 230V 11W 2700K 1450lm 300° COG mléčná
Skladem 6 ksihned k odeslání
54 Kč
SPECTRUM WOJ+14338 - LED žárovka E27 COG 230V, 6W, 4000K, 760lm, 300°, čirá
skladem 53 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
43 Kč
Spectrum WOJ+14599_3PACK - LED žárovka E27, COG 7W, 2700K, 770lm, 300°
Skladem poslední kusihned k odeslání
87 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+14338 - LED žárovka E27 COG 230V, 6W, 4000K, 760lm, 300°, čirá
skladem 53 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
43 Kč
SPECTRUM WOJ+14263 - LED žárovka A65 E27 230V 15W 6000K 1600lm 270° 60x122mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
51 Kč
Spectrum WOJ+14249_A60 - LED žárovka E27 18W, 4000K, 1800lm, 220°
skladem u dodavatele 1898 ksdodání 3-7 prac. dní
56 Kč
SPECTRUM WOJ+13891 - LED žárovka E27 A60 230V 13W 6000K 1370lm 220° 60x123mm SPECTRUM
Skladem 6 ksihned k odeslání
42 Kč
Spectrum WOJ+14250_A60 - LED žárovka E27 18W, 6000K, 1800lm, 220°
Skladem 8 ksihned k odeslání
56 Kč
SPECTRUM WOJ+14249_A70 - LED žárovka E27 A70 230V 18W 4000K 1800lm 180° 70x137mm SPECTRUM
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
90 Kč
SPECTRUM WOJ+14398 - LED P45 E-27 230V 6W COG WW MILKY SPECTRUM
Skladem poslední kusihned k odeslání
52 Kč
Spectrum WOJ+14715 - LED žárovka GLS E27, 230V, 10W, 5CCT, 2700/3000/4000/5000/6500K, 1100lm, 270°
Skladem 4 ksihned k odeslání
73 Kč
SPECTRUM WOJ+14366 - LED žárovka E27 230V 11W 4000K 1500lm 300° COG mléčná
Skladem 16 ksihned k odeslání
54 Kč
SPECTRUM WOJ+14598 - LED žárovka A60 E27 230V 8,5W 4000K 960lm 300° COG mléčná
Skladem 41 ksihned k odeslání
63 Kč





























































