Spectrum WOJ+14484_4.9W - LED žárovky G9 DIMMABLE 4,9W, 3000K, 540lm, 270°, stmívatelné
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14484_4.9W |
ihned k odeslání Dalších 234 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Spectrum WOJ+14484_4.9W – LED žárovka G9 DIMMABLE 4,9W, 3000K, 540lm, 270°
Kvalitní LED žárovka Spectrum G9 4,9W je stmívatelná a poskytuje příjemné teplé bílé světlo o teplotě 3000K. Díky širokému úhlu svícení 270° zajistí rovnoměrné osvětlení prostoru bez ostrých stínů. Je ideální náhradou klasických halogenových žárovek G9, přičemž nabízí výrazně nižší spotřebu energie a delší životnost.
Žárovka je kompatibilní se stmívači WOJ+06586, BERKER 2973, 296110, 286710, které umožňují plynulé nastavení jasu podle potřeby. Je vhodná pro použití v stolních a nástěnných svítidlech, lustrech či dekorativních lampách, kde se požaduje útulné, měkké světlo.
Technické parametry:
- Patice: G9
- Výkon: 4,9W
- Světelný tok: 540 lm
- Teplota světla: 3000 K (teplá bílá)
- Úhel svícení: 270°
- Stmívatelnost: ano (kompatibilní se stmívači WOJ+06586; BERKER 2973, 296110, 286710)
- Napětí: 230V
- Energetická třída: E
- Životnost: až 50 000 h
- 3 ks v balení
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| Patice: | G9 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 3X4, 9 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Světelný tok: | 540 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 50000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 25000 |
| Vyzařovací úhel: | 270 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Průměr: | 19 mm |
| Hloubka: | 56 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Spectrum WOJ+14485_4.9W - LED žárovky G9 DIMMABLE 4,9W, 4000K, 540lm, 270°, stmívatelné
skladem u dodavatele 714 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+13064 - LED žárovka G9 230V, 2.5W, 6000K, 210lm, 100°
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
SPECTRUM WOJ+14438 - LED žárovka G9 SMD 230V 4,5W 6000K 550lm 300°
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM WOJ+14345 - LED žárovka G9 230V, 2.5W, 4000K, 200lm, 100°
Skladem 4 ksihned k odeslání
SPECTRUM WOJ+13063 - LED žárovka G9 230V, 2.5W, 3000K, 190lm, 100°
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
SPECTRUM WOJ+14163 - LED žárovka G9 SMD 230V 7W 3000K 770lm 270°
Skladem poslední kusihned k odeslání
SPECTRUM WOJ+14436_4.5W - LED žárovka G9 SMD 230V 4,5W 3000K 540lm 300°
Skladem 6 ksihned k odeslání
Spectrum WOJ+14485_4.9W - LED žárovky G9 DIMMABLE 4,9W, 4000K, 540lm, 270°, stmívatelné
skladem u dodavatele 714 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+14437_4.5W - LED žárovka G9 SMD 230V 4,5W 4000K 560lm 300°
Skladem 9 ksihned k odeslání




























































