Spectrum WOJ+14667 - LED žárovka GU10 MR11 4W, 4000K, 300lm, 55°
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14667 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Spectrum WOJ+14667 – LED žárovka GU10 MR11 4W, 4000K, 300 lm, 55°
Kompaktní LED žárovka GU10 MR11 je ideální pro bodové osvětlení interiéru. Nabízí neutrální bílé světlo 4000K, které je vhodné pro pracovní i běžné osvětlení. Díky nízké spotřebě 4W je efektivním řešením pro každodenní použití.
Vlastnosti
• Typ: LED žárovka GU10 MR11
• Příkon: 4W
• Světelný tok: 300 lm
• Užitečný světelný tok: 230 lm
• Teplota chromatičnosti: 4000K (neutrální bílá)
• Úhel svícení: 55°
• Světelná účinnost: 58 lm/W
• Index podání barev (CRI): Ra 80
• Stmívatelnost: ne
• Životnost: 17000 h
• Patice: GU10
• Rozměry: 35 x 48 mm
Hlavní výhody
• Úsporná LED žárovka 4W pro každodenní použití
• Neutrální bílé světlo 4000K vhodné do domácnosti i kanceláře
• Kompaktní rozměry typu MR11
• Ideální pro bodové osvětlení
• Dlouhá životnost 17000 hodin
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Patice: | GU10 |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4 W |
| Světelný tok: | 300 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 55 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 35 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Spectrum WOJ+14705 - LED žárovka GU10 MR11 2W, 4000K, 150lm, 55°
skladem u dodavatele 2921 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM WOJ+14669 - LED žárovka GU10 MR11 2W, 3000K, 200lm, 55°
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Spectrum WOJ+14704 - LED žárovka GU10 MR11 2W, 3000K, 150lm, 55°
skladem u dodavatele 643 ksdodání 3-7 prac. dní



























































