SPECTRUM WOJ+14701 - LED žárovka GU10 230V, 4,5W, 6000K, 380lm, 45°
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14701 |
Dostupnost:
Skladem 5 ks
ihned k odeslání Dalších 1180 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 1180 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| Patice: | GU10 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 4, 5 W |
| Světelný tok: | 380 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 45 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 50 mm |
| Hloubka: | 54 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14693 - LED žárovka GU10 230V, 3,5W, 3000K, 315lm, 38°, skleněná
Skladem 5 ksihned k odeslání
36 Kč
SPECTRUM WOJ+14700 - LED žárovka GU10 230V, 4,5W, 4000K, 380lm, 45°
Skladem poslední kusihned k odeslání
31 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+14594 - LED žárovka GU10 230V 7,5W SMD 6000K 730lm 110°
skladem u dodavatele 5391 ksdodání 3-7 prac. dní
31 Kč
SPECTRUM WOJ+13260 - LED žárovka GU10 230V 4W SMD 6000K 320lm 120°
skladem u dodavatele 6670 ksdodání 3-7 prac. dní
26 Kč
SPECTRUM WOJ+14089 - LED žárovka GU10 230V 4W SMD 45° 3000K 360lm
skladem 15 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
35 Kč
SPECTRUM WOJ+13268 - LED žárovka GU10 230V 1,5W SMD 3000K 120lm 120°
Skladem 7 ksihned k odeslání
17 Kč
SPECTRUM WOJ+13257_9W - LED žárovka GU10 230V 9W SMD 6000K 860lm 110°
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
62 Kč
SPECTRUM WOJ+14310 - LED žárovka GU10 230V 10W SMD 6000K 930lm 110° keramika PREMIUM
Skladem 9 ksihned k odeslání
75 Kč
SPECTRUM WOJ+14690 - LED žárovka GU10 230V, 6W, 3000K, 480lm, 38°, černá
Skladem 7 ksihned k odeslání
36 Kč
SPECTRUM WOJ+14092 - LED žárovka GU10 230V 6W, 3000K, 500lm, 45°
Skladem 14 ksihned k odeslání
32 Kč
SPECTRUM WOJ+14308 - LED žárovka GU10 230V 10W SMD 3000K 910lm 110° keramika PREMIUM
skladem u dodavatele 29447 ksdodání 3-7 prac. dní
75 Kč
SPECTRUM WOJ+14103 - LED žárovka GU10 230V 6W SMD 10° 3000K 430lm
Skladem 10 ksihned k odeslání
82 Kč



























































