Spectrum WOJ+22955 - LED trubice G13, T8, 9W, 4000K, 60cm, 1260lm, 270°, PREMIUM
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+22955 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 3979 ksdodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Patice: | G13 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 9 W |
| Světelný tok: | 1260 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 26000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 270 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 600 mm |
| Průměr: | 28 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+22953 - LED trubice NANO plastic G13 T8 24W 4000K 150cm 2500lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
132 Kč
SPECTRUM WOJ+22951 - LED trubice NANO plastic G13 T8 18,5W 6000K 120cm 2000lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
107 Kč
SPECTRUM WOJ+22307_24W - LED trubice G13 T8 24W 4000K 150cm 2500lm
skladem u dodavatele 3185 ksdodání 3-7 prac. dní
57 Kč
Spectrum WOJ+22956 - LED trubice G13, T8, 9W, 6000K, 60cm, 1260lm, 270°, PREMIUM
skladem u dodavatele 364 ksdodání 3-7 prac. dní
51 Kč
Spectrum WOJ+22959 - LED trubice G13, T8, 24W, 4000K, 150cm, 3500lm, 270°, PREMIUM
skladem u dodavatele 347 ksdodání 3-7 prac. dní
103 Kč
SPECTRUM WOJ+22303_17W - LED trubice G13 T8 17W 3000K 120cm 1800lm
skladem u dodavatele 1694 ksdodání 3-7 prac. dní
44 Kč
Spectrum WOJ+22960 - LED trubice G13, T8, 24W, 6000K, 150cm, 3500lm, 270°, PREMIUM
Skladem 7 ksihned k odeslání
103 Kč
SPECTRUM WOJ+22300_8.5W - LED trubice G13 T8 8,5W 3000K 60cm 850lm
skladem u dodavatele 6622 ksdodání 3-7 prac. dní
32 Kč
SPECTRUM WOJ+22946 - LED trubice NANO plastic G13 T8 9W 3000K 60cm 1000lm
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
72 Kč
SPECTRUM WOJ+22386_24W - LED trubice G13 T8 24W 6000K 150cm 3500lm PREMIUM
skladem u dodavatele 3012 ksdodání 3-7 prac. dní
155 Kč





























































