TK Lighting 5102 - Stolní lampička Cubus graphite 1xE27, grafit/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5102 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 63 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | grafit, černá |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15, 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 270 mm |
| Výška: | 460 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 2935 - Stolní textilní lampička Maja 1xE27, Ø200, bílá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 4-14 dní
928 Kč
TK Lighting 5986 - Stolní textilní lampička Melody 1xE27, Ø300, hnědá/přírodní
skladem u dodavatele 93 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 5463 - Stolní lampička Fiord 1xE27, Ø400, černá
skladem u dodavatele 45 ksdodání 4-14 dní
2 701 Kč
TK Lighting 16041 - Stolní lampička Miki 1xG9, Ø120, bílá/oranžová
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
856 Kč
TK Lighting 16027 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, len/hnědá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč
TK Lighting 5987 - Stolní textilní lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/šedá
skladem u dodavatele 135 ksdodání 4-14 dní
1 737 Kč
TK Lighting 668 - Stolní lampička Vaio gray 1xE27, šedá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 021 Kč
TK Lighting 5903 - Stolní lampička Santana 1xE27, Ø390, mátová/zlatá/sklo/textil
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
3 293 Kč
TK Lighting 5895 - Stolní textilní lampička Calisto 1xE27, Ø200, černá
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 6641 - Stolní textilní lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žlutá
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 052 Kč


























































