Globo 21003B - Stolní lampička Marka 1xE14, Ø150, matná černá/kouřové sklo
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-21003B |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | textil, keramika |
| Barva: | matná černá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 150 mm |
| Výška: | 245 mm |
Příbuzné produkty
Globo 21003BB - Stolní lampička Marka 1xE14, Ø150, matná černá/mosaz/kouřové sklo
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Globo 21003N - Stolní lampička Marka 1xE14, Ø150, matný nikl/opálové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
654 Kč
Globo 21003WN - Stolní lampička Marka 1xE14, Ø150, bílá/matný nikl/opálové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
720 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 15839T - Stolní křišťálová lampička Corry 1xE27, Ø210, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 461 Kč
Globo 15228T - Stojací lampička Kidal 1xE14, Ø150, matný nikl/stříbrná
skladem u dodavatele 33 ksdodání 3-6 prac. dní
496 Kč
Globo 15187T3 - Stolní lampička Amy I 1xE27, Ø320, matný nikl/zlatá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 316 Kč
Globo 15698T - Designová stolní lampička Gorley 1xE14, Ø150, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
568 Kč
Globo 15188T3 - Stolní lampička Amy I 1xE27, Ø320, matný nikl/stříbrná
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 384 Kč
Globo 21627W - Stolní lampička Valentino 1xE14, Ø250, zlatá/bílá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 3-6 prac. dní
634 Kč
Globo 21627B - Stolní lampička Valentino 1xE14, Ø250, zlatá/černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 3-6 prac. dní
712 Kč
Globo 21002T - Stolní lampička Olly 1xE14, Ø110, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 12 ksdodání 3-6 prac. dní
520 Kč
Globo 21628B - Stolní lampička Valentino 1xE27, 120x120, přírodní dřevo/černá
skladem u dodavatele 28 ksdodání 3-6 prac. dní
696 Kč
Globo 15053T - Stolní lampička Lenius 1xE27, černá/antická mosaz
skladem u dodavatele 37 ksdodání 3-6 prac. dní
1 232 Kč

























































