Sollux SL.1090 - Stolní lampička RING 1xGU10 bílá
| Výrobce: Sollux | |
| Kód: SL.SL.1090 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Další informace: | SOLLUX LIGHTING MUZOLF SP.K |
Designová kovová bílá lampička jedinečného tvaru za zlomek ceny oproti konkurenci
Lampičku lze sklápět, otáčet, prostě si ji nastavíte jak potřebujete.
Můžete ji osadit i chytrou žárovkou (SMART) a tím docílíte možnosti ji stmívat - např. u nočního stolku nebo měnit barvy RGB v dětském pokojíku či jinde.
Lampička má žárovku na patici GU10
| Materiál: | ocel |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230, 220 V |
| Max. výkon: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Délka: | 145 mm |
| Šířka: | 430 mm |
| Výška: | 195 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Délka: | 14, 5 cm |
| Kolekce: | Ring |
| Počet žárovek: | 1 |
| Rozměr stínidla: | 6/10 cm |
| Šířka: | 19, 5 cm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Výkon žárovky: | max 40W |
| Výška: | 43 cm |
Příslušenství
62 Kč
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Podobné zboží
Sollux SL.0087 - Nástěnné bodové svítidlo RING 1 bílé 1xGU10
skladem u dodavatele 293 ksdodání 4-14 dní
474 Kč
Sollux SL.0091 - Nástěnné bodové svítidlo RING 1 černé 1xGU10
skladem u dodavatele 81 ksdodání 4-14 dní
474 Kč
Sollux SL.0088 - Stropní bodové svítidlo RING 2 bílé 2xGU10
Skladem poslední kusihned k odeslání
723 Kč
Sollux SL.0092 - Stropní bodové svítidlo RING 2 černé 2xGU10
Skladem poslední kusihned k odeslání
646 Kč
Sollux SL.0089 - Stropní bodové svítidlo RING 3 bílé 3xGU10
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 024 Kč
Sollux SL.0090 - Stropní bodové svítidlo RING 4 bílé 4xGU10
skladem u dodavatele 68 ksdodání 4-14 dní
1 624 Kč
Sollux SL.0093 - Stropní bodové svítidlo RING 3 černé 3xGU10
skladem u dodavatele 176 ksdodání 4-14 dní
1 213 Kč
Sollux SL.0094 - Stropní bodové svítidlo RING 4 černé 4xGU10
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
1 624 Kč
Sollux SL.0332 - Stropní bodové svítidlo RING 4L 4xGU10, černá
skladem u dodavatele 160 ksdodání 4-14 dní
1 867 Kč
Sollux SL.0331 - Stropní bodové svítidlo Ring 4L 4xGU10, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 576 Kč
Sollux SL.0333 - Stropní bodové svítidlo Ring 6L 6xGU10, bílá
skladem u dodavatele 191 ksdodání 4-14 dní
2 650 Kč
Sollux SL.0334 - Stropní bodové svítidlo RING 6L 6xGU10, černá
skladem u dodavatele 224 ksdodání 4-14 dní
2 650 Kč
Sollux SL.1015 - Stropní bodové svítidlo Ring 3P 3xGU10, bílá
skladem u dodavatele 72 ksdodání 4-14 dní
1 198 Kč
Mohlo by vás zajímat



























































