Globo 21628A - Stolní lampička Valentino 1xE27, 120x120, černé dřevo/antracit
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-21628A |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | textil, dřevo |
| Barva: | černá, antracit - tmavě šedá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120x120, 120 mm |
| Výška: | 300 mm |
Příbuzné produkty
Globo 21628B - Stolní lampička Valentino 1xE27, 120x120, přírodní dřevo/černá
skladem u dodavatele 28 ksdodání 3-6 prac. dní
696 Kč
Globo 21628W - Stolní lampička Valentino 1xE27, 120x120, přírodní dřevo/bílá
skladem u dodavatele 27 ksdodání 3-6 prac. dní
672 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 54308T - Stolní lampička Hubertus 1xE14, matná černá/kouřová
Skladem poslední kusihned k odeslání
536 Kč
Globo 21002T - Stolní lampička Olly 1xE14, Ø110, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 13 ksdodání 3-6 prac. dní
520 Kč
Globo 21627B - Stolní lampička Valentino 1xE14, Ø250, zlatá/černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 3-6 prac. dní
712 Kč
Globo 21000TB - Stolní lampička Annika black 1xE27, Ø90, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
576 Kč
Globo 21003WN - Stolní lampička Marka 1xE14, Ø150, bílá/matný nikl/opálové sklo
skladem u dodavatele 13 ksdodání 3-6 prac. dní
720 Kč
Globo 15839T - Stolní křišťálová lampička Corry 1xE27, Ø210, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 461 Kč
Globo 15663T - Stolní lampička Pablo 1xE27, dřevo/matná černá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 3-6 prac. dní
744 Kč
Globo 15188T3 - Stolní lampička Amy I 1xE27, Ø320, matný nikl/stříbrná
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 384 Kč
Globo 15229T1 - Textilní stolní lampička Clarke gold 1xE14, 110x110, matný nikl/černá/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
512 Kč
Globo 21626 - Stolní lampička Valentino 1xE14, Ø185, zlatá/černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
496 Kč


























































