PREZENT 75451 - Stropní bodové svítidlo PADRE 2xE14, chrom/dřevo
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.75451 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Určené pre napájacie napätie 230V | |
| Žiarovka sviečková s objímkou E14 | |
| Minimálna vzdialenosť od osvetlovaného objektu 0,5m | |
| IP 20 - Stupeň IP ochrany svietidiel | |
| Určené pre montáž na strop | |
| Určené pre interiérové použtie | |
| Prvá trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | |
| Znak zhodnosti s direktívami EU | |
| Maximálny príkon 40W | |
| Určené pre napájacie napätie 220-240V 50 Hz |
| Materiál: | sklo, dřevo, kov |
| Barva: | bílá, chrom-lesklý, hnědá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 2x40, 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Hloubka: | 150 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 75453 - Stropní bodové svítidlo PADRE 4xE14, chrom/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
1 474 Kč
PREZENT 75452 - Stropní bodové svítidlo PADRE 3xE14, chrom/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
1 146 Kč
PREZENT 75450 - Bodové svítidlo PADRE 1xE14, chrom/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
410 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 75452 - Stropní bodové svítidlo PADRE 3xE14, chrom/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
1 146 Kč
PREZENT 75453 - Stropní bodové svítidlo PADRE 4xE14, chrom/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
1 474 Kč
PREZENT 27503 - Bodové svítidlo TAMETA 1xE14 bílá/světlé dřevo
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
327 Kč
PREZENT 75565 - Bodové svítidlo TONG 1xE14, saténový nikl/světlé dřevo
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
399 Kč
PREZENT 65004 - Stropní bodové svítidlo AIDA 3xE14, saténový nikl/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
982 Kč
PREZENT 65003 - Stropní bodové svítidlo AIDA 4xE14, saténový nikl/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 177 Kč
Prezent 75472 - Bodové svítidlo Daytona 3xE14, černá/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
921 Kč
PREZENT 75557 - Stropní bodové svítidlo PONY 3xE14, černá/světlé dřevo
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 228 Kč
PREZENT 75555 - Bodové svítidlo PONY 1xE14, černá/světlé dřevo
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
389 Kč


























































