PREZENT 75558 - Stropní bodové svítidlo PONY 5xE14, černá/světlé dřevo
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | kov, dřevo |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 25, 5x25 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Šířka: | 550 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 75556 - Stropní bodové svítidlo PONY 2xE14, černá/světlé dřevo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
788 Kč
PREZENT 75555 - Bodové svítidlo PONY 1xE14, černá/světlé dřevo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
389 Kč
PREZENT 75557 - Stropní bodové svítidlo PONY 3xE14, černá/světlé dřevo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 228 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 75555 - Bodové svítidlo PONY 1xE14, černá/světlé dřevo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
389 Kč
PREZENT 332 - Bodové nástěnné svítidlo ZEUS 1xE14/R50, saténová mosaz/tmavé dřevo
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
266 Kč
PREZENT 65003 - Stropní bodové svítidlo AIDA 4xE14, saténový nikl/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 177 Kč
PREZENT 75451 - Stropní bodové svítidlo PADRE 2xE14, chrom/dřevo
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč
Prezent 75471 - Bodové svítidlo Daytona 2xE14, černá/zlatá
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
645 Kč
PREZENT 65002 - Stropní bodové svítidlo AIDA 3xE14, saténový nikl/bílá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-5 dní
890 Kč
PREZENT 75557 - Stropní bodové svítidlo PONY 3xE14, černá/světlé dřevo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 228 Kč
PREZENT 75463 - Bodové svítidlo BASKET 2xE27/60W, černá/červená měď
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč
PREZENT 75552 - Stropní bodové svítidlo ORFEUS 3xE14, šedá/bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 269 Kč
PREZENT 75565 - Bodové svítidlo TONG 1xE14, saténový nikl/světlé dřevo
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
399 Kč

























































