Rendl R13676 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13676 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 87 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | chrom-lesklý, opál |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Průměr: | 250 mm |
| Hloubka: | 82 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13677 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 199 ksdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R13678 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
6 480 Kč
Rendl R13679 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 158 ksdodaní 2-14 dní
6 120 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R14123 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, bílá
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R14229 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
855 Kč
Rendl R12198 - Stropní koupelnové LED svítidlo Esica 6W, 3000K, 435lm, IP44, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 169 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13538 - Stropní koupelnové svítidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, bílá
skladem u dodavatele 125 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R14231 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
855 Kč
Rendl R13683 - Stropní koupelové svítidlo Arana 1xE27, IP44, Ø270, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 173 ksdodaní 2-14 dní
4 140 Kč
Rendl R13754 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč
Rendl R14126 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12201 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R12197 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele 23 ksdodaní 2-14 dní
4 455 Kč



























































