Globo 41764-24Q - Stropní LED svítidlo Bruno 24W, 3000/4500/6000K, 1020lm, Ø390x390, černá/hnědá/opál
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-41764-24Q |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | dřevo, akryl (plast), kov |
| Barva: | hnědá, matná černá, opál |
| Barva světla: | teplá bílá, neutrální bílá, nastavitelná, studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4500/6000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Světelný tok: | 1020 lm |
| Šířka: | 390x390 mm |
| Výška: | 90 mm |
Příbuzné produkty
Globo 41764-12 - Stropní LED svítidlo Bruno 12W, 3000/4500/6000K, 530lm, Ø305, černá/hnědá/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 024 Kč
Globo 41764-24 - Stropní LED svítidlo Bruno 24W, 3000/4500/6000K, 1000lm, Ø435, černá/hnědá/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 544 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 67353D4 - Stropní LED svítidlo Tischa 30W, 3000K, 1500lm, matná černá/tmavé dřevo
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
2 832 Kč
Globo 15555-3D - Stropní dřevěné svítidlo Lila 3xE27, matná černá/kouřová/tmavě hnědá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 520 Kč
Globo 416080WD4 - Stropní LED svítidlo Doro 24W, 3000K, 1500lm, 800x200, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 49 ksdodání 3-6 prac. dní
1 728 Kč
Globo 41764-12 - Stropní LED svítidlo Bruno 12W, 3000/4500/6000K, 530lm, Ø305, černá/hnědá/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 024 Kč
Globo 41745-60 - Stropní dřevěné LED svítidlo Rainer 60W, 3500lm, 3000-6000K, Ø800, přírodní
skladem u dodavatele 31 ksdodání 3-6 prac. dní
5 216 Kč
Globo 416080WD2 - Stropní LED svítidlo Doro 24W, 3000K, 1500lm, 450x450, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 448 Kč
Globo 416080WD2R - Stropní LED svítidlo Doro 24W, 3000K, 1800lm, Ø450, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 4 ksdodání 3-6 prac. dní
2 696 Kč
Globo 41745-48 - Stropní dřevěné LED svítidlo Rainer 48W, 3100lm, 3000-6000K, Ø600, přírodní
skladem u dodavatele 46 ksdodání 3-6 prac. dní
3 632 Kč
Globo 57911-3G - Stropní bodové svítidlo Robby wood 3xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Globo 54307-3W - Stropní bodové svítidlo Claude 3xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 024 Kč





























































