Rendl R13490 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 50W, 3000K, 4000lm, 400x400, černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13490 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 89 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 50 W |
| Světelný tok: | 4000 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Šířka: | 400x400 mm |
| Výška: | 58 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12848 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, bílá
skladem u dodavatele 92 ksdodaní 2-14 dní
1 485 Kč
Rendl R12849 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
1 485 Kč
Rendl R13487 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, bílá
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
1 890 Kč
Rendl R13488 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, černá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-14 dní
1 890 Kč
Rendl R12850 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 30W, 3000K, 2400lm, 300x300, bílá
skladem u dodavatele 37 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R13489 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 50W, 3000K, 4000lm, 400x400, bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13681 - Koupelnové stropní LED svítidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
5 805 Kč
Rendl R12201 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R12196 - Stropní koupelnové LED svítidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele 8 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R13688 - Stropní koupelnové LED svítidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
5 040 Kč
Rendl R13679 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/černá
skladem u dodavatele 158 ksdodaní 2-14 dní
6 120 Kč
Rendl R12451 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, černá
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R14360 - Stropní LED svítidlo LARISA R 40 50W, 3000K/4000K/6500K, 3750lm, Ø400, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 455 Kč
Rendl R13332 - Stropní LED svítidlo Mezzo 60W, 3000K, 3700lm, Ø600, bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-14 dní
11 250 Kč
Rendl R14125 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, bílá
skladem u dodavatele 32 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12455 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, černá
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč




























































