Stropní LED svítidlo Nemo Black 11W, 4000K, 1100lm, 260x260, černá
| Výrobce: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-415528 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Nemo Black – Stropní LED svítidlo 11W, 4000K, 1100lm, 260×260 mm, černá
Moderní stropní LED svítidlo Nemo Black zaujme svým minimalistickým čtvercovým designem a elegantním černým provedením. Nabízí neutrální bílé světlo (4000 K), které je ideální do chodeb, kuchyní, kanceláří nebo technických místností. Díky světelnému toku 1100 lm poskytuje příjemné a rovnoměrné osvětlení prostoru bez oslnění.
Svítidlo je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivý provoz. Díky nízké výšce se hodí i do místností s nižším stropem.
Technické parametry:
- Výkon: 11 W
- Světelný tok: 1100 lm
- Teplota světla: 4000 K (neutrální bílá)
- Napětí: 230 V
- Materiál: kov / plast
- Rozměry: 260 × 260 mm
- Barva: černá
- Typ svítidla: stropní
- Krytí: IP20
- Zdroj světla: integrovaný LED modul
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 11 W |
| Světelný tok: | 1100 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 20000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 180 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 260 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Výška: | 57 mm |
Stropní LED svítidlo Nemo Black 36W, 4000K, 3600lm, 500x500, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Milagro ML166 - Stropní LED svítidlo Ring 36W, 4000K, 2520lm, bílá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Stropní LED svítidlo MAQ 24W, 3000/4000/6500K, 2500lm, Ø300, bílá
Skladem 9 ksihned k odeslání
Stropní LED svítidlo MAQ 40W, 3000/4000/6500K, 4300lm, Ø500, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Stropní LED svítidlo MAQ 40W, 3000/4000/6500K, 4300lm, Ø500, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Stropní LED svítidlo Evora White Round 18W, 3000/4000/6000K, 1260lm, Ø225, bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Stropní LED svítidlo Evora Black Square 24W, 3000/4000/6000K, 1680lm, 295x295, černá
skladem u dodavatele 43 ksdodání 3-14 dní
Mi by Milagro -Stropní LED svítidlo Hugo 12/18/24W, 3000/4000/6500K, 1920lm, IP54, Ø295, bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Stropní LED svítidlo Evora White Square 12W, 3000/4000/6000K, 840lm, 170x170, bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Stropní LED svítidlo Evora Black Square 12W, 3000/4000/6000K, 840lm, 170x170, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Stropní LED svítidlo RINGO 36W, 3000-6000K, 3250lm, RGB, Ø390, černá/bílá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní




























































